Kampanie Google Ads | Łódź

adwords

partner-msp-3001

reklama-w-sieci

wideo

szopping

analitycs1

Chcesz jak najszybciej dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów?

Sprawdź najbardziej konkurencyjną ofertę Ads w Łodzi

Kampania linków sponsorowanych Google Ads (wcześniej Adwords) to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów dotarcia do dużego grona potencjalnych klientów. Ale od początku…

AdWords – co to jest?

Ads to forma reklamy w wyszukiwarce Google, głównego źródła wyszukiwania informacji na świecie. Reklamy – działające w oparciu o różne modele rozliczeń (głównie model PPC, pay per click) – wyświetlane są we wszystkich produktach Google:

  • w wyszukiwarce
  • w zakładce produkty
  • dzięki Sklep Play na telefonach komórkowych
  • w mapach
  • w sieci reklamowej na milionach stron Partnerskich.

Największą zaletą Ads jest możliwość zaawansowanego zoptymalizowania kampanii reklamowej (lub aktualnie skorzystania z kampanii Smart opartych na sztucznej inteligencji / mechine learning), dzięki czemu reklama jest widoczna tylko dla użytkowników potencjalnie zainteresowanych daną ofertą. W ten sposób reklama niemal automatycznie jest traktowana przez użytkownika jak odpowiedź na jego własną potrzebę.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Business Sense?

Korzystając z oferty Google Ads Agencji Business Sense masz pewność, że budżetem Twojej kampanii będzie zarządzał zespół certyfikowanych ekspertów. Wykorzystując bogatą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Ads dla klientów reprezentujących różne branże nasi eksperci tak zoptymalizują Twoją kampanię, żebyś osiągnął jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Największą zaletą naszej oferty jest kompleksowość. Klientów, którzy nam zaufali wspieramy na każdym kroku – od kompleksowego przygotowania propozycji strategii reklamowej, przez uruchomienie kampanii, aż po jej permanentną optymalizację. Ciągłe analizowanie (z wykorzystaniem Google Analytics czy Google Tag Manager) i optymalizacja prowadzonej kampanii pozwala nam na jeszcze efektywniejsze wykorzystywanie środków i zwiększanie ruchu na stronie internetowej pochodzącego właśnie z reklam Ads. To również praca nad wykorzystaniem efekty synergii pomiędzy różnymi miejscami prezentowania domeny.

Jak działamy?

Naszą współpracę z klientem rozpoczynamy od określenia celu kampanii i analizy jej potencjału. Następnie budujemy strategię reklamową – proponujemy strukturę kampanii, wskazujemy słowa kluczowe i opracowujemy opisy reklamowe. Gotową kampanię uruchamiamy, a następnie cały czas analizujemy, optymalizujemy i rekomendujemy zmiany, po wprowadzeniu których kampania będzie jeszcze bardziej efektywna. A wszystkie działania dokonujemy w oparciu o Google Analytics w myśl koncepcji Data Driven Decisions.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl