Szata graficzna produktu ma bardzo duże znaczenie dla jego odbioru. Społeczeństwo XXI wieku w głównej mierze „kupuje” oczami. Jeśli grafika ma sprzedawać, musi być atrakcyjna i zgodna z aktualnymi trendami. Produkty w nieatrakcyjnych opakowaniach zalegają na sklepowych półkach, a nieatrakcyjne strony www i reklamy internetowe nie pozyskują nowych klientów.

Grafika, strony internetowe , banery reklamowe

Projektując strony www zwracamy szczególną uwagę na dwa aspekty – estetykę i funkcjonalność.

Unikamy niepotrzebnych ozdobników, jednocześnie starając się aby całość realizacji była wizualnie estetyczna i atrakcyjna sama w sobie. Na tych samych zasadach projektujemy banery, reklamy oraz wszystkie grafiki, które wykorzystujemy do celów promocyjnych i marketingowych. Nasze grafiki mają przekazywać określone informacje, ułatwiać komunikację i wzmacniać przekaz.

Jak zrobić dobre wrażenie?

Dawniej często mówiło się o systemie identyfikacji wizualnej firmy, który określał pewne ramy dla projektów graficznych. Dzisiaj mówi się o tym rzadziej, co nie oznacza, że w komunikacji wizualnej marki nie obowiązują żadne zasady. Przeciwnie. Chaotyczna i niespójna komunikacja wizualna osłabia nasze wysiłki w zakresie budowania rozpoznawalnego wizerunku marki. Dlatego kreacje graficzne tworzone na potrzeby promocji i marketingu powinny charakteryzować się oryginalnymi punktami stycznymi, które umożliwiają natychmiastową identyfikację reklamodawcy.

Zrealizowaliśmy tysiące projektów graficznych na potrzeby własne i naszych Klientów. Dysponujemy narzędziami, które umożliwiają nam realizację nawet najbardziej śmiałych zamierzeń, przy jednoczesnym zapewnieniu kompaktowego rozmiaru plików graficznych. Dzięki temu strony www oraz reklamy ładują się szybko, zapewniając łatwy dostęp do Twojej oferty.

Nasi Graficy to osoby umiejętnie łączące z sobą walory artystyczne i funkcjonalne realizowanych projektów. Ich poczucie smaku i stylu pozwala na ciekawą wizualizację prostych idei, a zarazem na przygotowanie spójnych i niestandardowych grafik na potrzeby rozbudowanych projektów. Oferujemy możliwość kompleksowej realizacji zaplecza graficznego marki – od projektu strony internetowej, aż po projekty banerów reklamowych i indywidualne grafiki wykorzystywane w mediach społecznościowych.

Bezpłatna wycena
Wirtualne spacery Google

Zapraszamy na spacer po Twojej firmie…

Absolutnym hitem są obecnie spacery wirtualne, dzięki którym potencjalny klient może zwiedzić wnętrze Twojej firmy, obejrzeć nieruchomość na sprzedaż czy jeszcze lepiej zapoznać się z danym produktem. Wszystko to bez wychodzenia z domu!

Szerokie możliwości zastosowania spacerów wirtualnych w promocji i marketingu sprawiają, że jest to obecnie jeden z najbardziej pożądanych produktów graficznych na rynku.

Wirtualne SPACERY GOOGLE

Przy współpracy z rekomendowanym fotografem Google Street View oferujemy wirtualne spacery Google. W ramach usługi zapewniamy:

  • profesjonalną sesję fotograficzną,
  • montaż wirtualnego spaceru i publikacje w wizytówce Google Moja Firma,
  • retusz zdjęć wykorzystanych do montażu,
  • udostępnienie zdjęć panoramicznych,
  • instrukcje podłączenia spaceru na stronie internetowej.

Oferujemy również możliwość przygotowania wizualizacji 3650 na potrzeby promocji konkretnego produktu lub usługi.

Case study

Pan GrzegorzPan Grzegorz jest właścicielem firmy cateringowej, której historia rozpoczęła się 15 lat temu w jego własnej kuchni dzięki niemałemu wsparciu najbliższej rodziny. Kulinarny kunszt Pana Grzegorza spotkał się z pozytywnym odbiorem, co zaowocowało szybko rosnącym gronem zadowolonych klientów, którzy rekomendowali usługi Pana Grzegorza innym.

Wkrótce domową kuchnię zastąpił osobny lokal dający większą swobodę i większe możliwości produkcyjne, a Pana Grzegorza otoczyło grono współpracowników.

Pan Grzegorz wciąż mógł liczyć na wsparcie najbliższych. Syn, zapalony informatyk, wykorzystując świeżo zdobyte umiejętności w zakresie programowania, zbudował dla działalności cateringowej Pana Grzegorza prostą stronę internetową. Strona zawierała podstawowe informacje o ofercie firmy i doświadczeniu. W Galerii potencjalni Klienci mogli zobaczyć kilka spontanicznie wykonanych zdjęć dań przygotowywanych w ramach obsługi imprez okolicznościowych i wesel. Ta strona służyła Panu Grzegorzowi 6 lat.


Ponieważ załoga radziła sobie w kuchni coraz sprawniej, a dodatkowo do zespołu dołączył doświadczony szef kuchni, Pan Grzegorz postanowił rozpocząć aktywne poszukiwania nowych klientów. W tym celu spotkał się z jednym naszych doświadczonych handlowców, który projektując strategię marketingową dla cateringu Pana Grzegorza, jako pierwszy krok zaproponował budowę nowej strony internetowej.


Panu Grzegorzowi nieszczególnie spodobała się wizja pożegnania z dotychczasową witryną, tym bardziej że stworzył ją jego syn, a na przestrzeni lat dobrze spełniała swoje zadanie. Rozpoczęliśmy zatem szeroko zakrojone działania pozycjonerskie, a także uruchomiliśmy kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google. Odzew z reklam w Google był natychmiastowy - liczba odwiedzin na stronie poszybowała w górę. Dodatkowo wraz z upływem kolejnych miesięcy ruch ten został spotęgowany działaniami pozycjonerskimi. Pan Grzegorz był pod wrażeniem liczby osób, odwiedzających jego stronę internetową, a jednocześnie zaniepokojony tym, że liczby te nie przekładają się w wyraźny sposób na liczbę telefonów i zamówień.


Jako, że na podstawie licznych obserwacji i doświadczeń doskonale znaliśmy powód tego stanu rzeczy, wróciliśmy do rozmowy o stworzeniu nowej strony internetowej. Pan Grzegorz pomyślał w końcu o tym, że ten sam syn, który kilka lat temu stworzył dla niego stronę, w tej chwili ma już własnego syna, który bawi się zupełnie innymi zabawkami niż jego tato czy dziadek w dzieciństwie. Nawet zaplecze kuchenne Pana Grzegorza funkcjonuje już w oparciu o zupełnie inną klasę sprzętów niż na początku działalności. Wszystko wskazywało na to, że nadszedł najwyższy czas na nową witrynę.


Tak też się stało. Firma Pana Grzegorza otrzymała zupełnie nową stronę internetową, której kluczowym miejscem była galeria realizacji gastronomicznych, pokazująca jak kompleksowo jego firma potrafi obsłużyć dowolne przyjęcie – od wystawnego wesela, aż po kameralną imprezę okolicznościową. Okazało się, że wizualny odbiór kompozycji menu oraz sposobu podania poszczególnych dań spowodował małą rewolucję - trzykrotnie więcej odwiedzających stronę osób decydowało się na wykonanie telefonu lub wysłanie maila z zapytaniem o szczegóły oferty! Było warto.

Aktualnie idziemy o krok dalej, realizując wirtualny spacer po kuchni Pana Grzegorza.
Poprzedni
Następny

realizowaliśmy projekty m.in. dla: