Zakupy online na stałe wpisały się w nawyki konsumenckie większości Polaków. To szybki i wygodny sposób na zamówienie interesujących nas produktów w najbardziej korzystnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy skorzystać z oferty sklepu z dowolnego miasta w kraju i za granicą. A jak e-commerce wygląda po drugiej stronie monitora?

E-commerce

Stworzenie sklepu internetowego, który rzeczywiście sprzedaje nasze produkty wymaga połączenia wysiłków programisty, grafika i specjalisty od e-marketingu.

Ich wiedza i doświadczenia pozwalają na uruchomienie platformy sprzedażowej, która wpisuje się w nawyki zakupowe internautów, w rezultacie umożliwiając uzyskanie naprawdę wysokich wskaźników sprzedaży. 

Jako specjaliści od marketingu internetowego trafnie identyfikujemy potrzeby i oczekiwania użytkowników sieci, także pod względem funkcjonalności platform sprzedażowych typu e-commerce. To pozwala nam tworzyć rozwiązania dzięki którym, oferta lokalnych sklepów dociera do potencjalnych klientów z całego kraju.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania – sklepy internetowe odznaczające się łatwością i intuicyjnością obsługi po przysłowiowych obu stronach monitora. Z perspektywy potencjalnego klienta to atrakcyjne i nowoczesne serwisy umożliwiające szybkie wyszukanie pożądanego produktu i zlecenie płatności online (przelewem, kartą, blikiem). Z perspektywy administratora to proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia efektywną prezentację produktów, szybką realizację zamówień oraz wygodny kontakt z klientem na każdym etapie procesu zakupowego i wsparcia posprzedażowego. Ale atrakcyjny wygląd i łatwa obsługa to zaledwie początek!

Żeby sprzedawać sklep internetowy musi być dostępny. O jego dostępności decyduje widoczność w sieci – tak w organicznych wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych, jak i mediach społecznościowych i innych kanałach komunikacji z potencjalnym klientem. To wymaga odpowiedniej optymalizacji serwisu oraz przygotowania i wdrożenia solidnego planu marketingowego i kampanii dedykowanych dla e-commerce.

Bezpłatna wycena
Sklep Internetowy

Od projektu graficznego, po widoczność online

Naszym atutem jest zakres oferowanych usług, w ramach których Klient może stworzyć odnoszący sukcesy sklep online w jednym miejscu. Bez konieczności rozdzielania projektu pomiędzy niezależnych wykonawców o wąskich specjalizacjach. Nasz Zespół to wysoko wyspecjalizowani eksperci, których współpraca na każdym etapie realizacji projektu pozwala uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

W ramach usług e-commerce zapewniamy m.in.:

  • oryginalny projekt graficzny serwisu sprzedażowego,
  • programowanie,
  • unikalne opisy dla kategorii i poszczególnych produktów,
  • optymalizację serwisu na potrzeby pozycjonowania,
  • szkolenie z obsługi panelu administracyjnego.

W celu zwiększenia widoczności serwisu proponujemy również pozycjonowanie sklepu internetowego oraz obsługę dedykowanych kampanii promocyjnych w Google i wybranych mediach społecznościowych.

Case study

Pani KingaPani Kinga to niezwykle aktywna mama energicznego przedszkolaka, z którą mamy przyjemność współpracować już od 3 lat. To wtedy, po wielu latach pracy w korporacji ubezpieczeniowej Pani Kinga postanowiła zmienić swoje życie i tworzyła sklep z ubrankami i akcesoriami dla dzieci na warszawskim Żoliborzu.

Od początku wspieraliśmy Panią Kingę w promocji jej sklepu w social mediach. Stworzyliśmy również stronę internetową, a której Pani Kinga prezentowała dostępne w sklepie produkty dziecięce.


Nasze działania pozycjonerskie i reklamowe w wyszukiwarce Google, wraz z bogatą i atrakcyjną ofertą sklepu Pani Kingi dawały świetne efekty. Sklep szybko zgromadził stałą klientelę wśród młodych rodziców, a także… zakochanych w swoich wnuczkach babć.

A potem nadszedł rok 2020, a wraz z nim pandemia covid-19. Wprowadzone ograniczenia w kontaktach społecznych dotknęły niemal każdą branżę. Na szczęście Pani Kinga zadziałała szybko – idąc za naszymi radami podjęła decyzję o uruchomieniu sklepu internetowego.


W tym trudnym dla wszystkich czasie, dokładaliśmy wszelkich starań, aby wspierać naszych Klientów. Działaliśmy tak szybko, jak tylko było to możliwe. Stworzyliśmy dla Pani Kingi sklep online i przeszkoliliśmy ją z obsługi panelu administracyjnego. Dzięki temu sama może dodawać nowe produkty do sklepu i z łatwością realizować zamówienia. Sklep internetowy Pani Klingi wystartował z solidnym wsparciem kampanii dedykowanych dla e-commerce.


Pani Kinga mogła kontynuować sprzedaż swoich produktów. Poszerzyła także ofertę o delikatne środki czystości oraz produkty do dezynfekcji, których mogły bezpiecznie używać również mamy najmłodszych i wrażliwych maluszków.


Klienci Pani Kingi mogą w dalszym ciągi zaopatrywać się u niej, i to bez obaw, że ubranka czy zabawki były wcześniej dotykane przez szereg obcych dłoni. Co ważne, grono klientów sklepu się poszerzyło. W końcu i z Gdyni na warszawski Żoliborz nie było zbyt daleko. Dzisiaj Pani Kinga działa lokalnie i globalnie, bez obaw patrząc w przyszłość swojego biznesu.
Poprzedni
Następny

realizowaliśmy projekty m.in. dla: