Firma Business Sense

onas

Business Sense działa od 2007 roku. Od początku istnienia celem firmy jest precyzyjne kierowanie ruchu na strony internetowe naszych klientów. Dzięki profesjonalnemu podejściu do naszych zadań, wieloletniemu doświadczeniu w branży reklamowej, a także aktywnej polityce sprzedażowej, szybko rozpoczęliśmy współpracę z dużą liczbą firm, stanowiących przekrój praktycznie wszystkich branż.

Już po trzech latach istnienia, w 2010 roku stanęliśmy na najwyższym podium ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Google w ramach projektu „Internetowa Rewolucja”, który polegał na pozyskaniu jak największej liczby klientów w określonym czasie. Zwyciężyliśmy w kategorii Agencje TOP, a tym samym dołączyliśmy do grona największych i najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego w Europie.

Satysfakcja partnerów jest dla naszej firmy priorytetem.

Od początku powstania firmy hołdujemy tej zasadzie i postępujemy zgodnie z dewizą „korzyść przynosi korzyść”. Doskonale sprofilowane kampanie, które przynoszą wymierne korzyści naszym partnerom, przekładają się na długofalową współpracę z Business Sense.

Działając w bardzo różnorodnych branżach tworzymy indywidualne programy reklamowe dla blisko 3 500 klientów. Dzięki temu nieustannie poznajemy bieżącą specyfikę polskiego rynku, a tym samym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Jako Partner Google:

  • doskonale orientujemy się w ofercie Google, dzięki czemu w bardzo precyzyjny sposób określamy gdzie, jak i skąd można pozyskać nowe kontakty handlowe,
  • osoby zarządzające w naszej firmie kampaniami linków sponsorowanych ukończyły odpowiednie kursy i zdały egzaminy Certyfikatu AdWords na poziomie zaawansowanym, dzięki czemu utrzymujemy najwyższe standardy wykonywania powierzonych zleceń i obsługi Klientów,
  • prowadzimy ponad 2000 aktywnych kont AdWords naszych klientów, generując bardzo wysokie obroty w programie Adwords, co pozwala naszym nowym partnerom na inwestowanie pieniędzy w bezpieczne i sprawdzone rozwiązania.

Jako Agencja Marketingu Internetowego:

  • dopasowujemy ofertę do bieżących potrzeb naszych klientów, zarówno zgodnie z ich możliwościami budżetowymi, jak i obowiązującymi trendami rynkowymi,
  • codziennie monitorujemy zachowania internautów, aby w ramach długoletniej współpracy nasi klienci realnie odczuwali rosnące korzyści biznesowe.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
slask@businesssense.pl

Lublin

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 38/4
20-029 Lublin