Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Warszawa

pozycjonowanie

Czy Twoją firmę stać na nieobecność w Google?

Najefektywniejsze pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie!

Wielu specjalistów od e-marketingu i mediów społecznościowych pozyskuje klientów tłumacząc im, że „jeśli nie ma ich w Google, to nie istnieją”. My dla odmiany podpowiadamy Naszym Klientom dlaczego warto „być” w Google, jak to zrobić i ile można na tym zyskać!

Co to znaczy „być w Google”?

Bycie w Google sprowadza się do widoczności danego serwisu – strony internetowej lub sklepu – w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google.

Dlaczego widoczność w TOP10 jest taka ważna?

Statystyki dowodzą, że internauci niezwykle rzadko zaglądają na drugą stronę wyników wyszukiwania Google, a więc na wyniki od jedenastego w dół. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku krótkich haseł najczęściej wybieramy pierwsze trzy wyniki na liście, podczas gdy dla dłuższych zapytań większa liczba kliknięć przypada na pozostałe pozycje na stronie, a więc wyniki od cztery do dziewięć.

Jak wspiąć się na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google?

Odpowiedzą jest właściwa optymalizacja strony i jej pozycjonowanie z wykorzystaniem możliwie najbezpieczniejszych metod pozycjonowania, w szczególności zaś metod rekomendowanych przez Google.

Chcesz podnieść pozycję swojej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania Google?
Szukasz fachowej pomocy?
Sprawdź jak działamy!

Agencja Business Sense od lat z sukcesami pozycjonuje serwisy internetowe – strony i sklepy – klientów reprezentujących różne branże. Głównym atutem naszej oferty jest kompleksowa obsługa, w ramach której wspieramy Naszych Klientów na wszystkich etapach działania. Naszą współpracę rozpoczynamy od audytu istniejącej strony internetowej i rekomendacji niezbędnych zmian. Następnie optymalizujemy treści i strukturę serwisu, po czym dobieramy najbardziej optymalne i najskuteczniejsze metody pozycjonowania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego dobór metod pozycjonowania każdorazowo uzależniamy od charakteru pozycjonowanego serwisu i założonego celu. Następnie monitorujemy efekty, a w razie potrzeby korygujemy strategię działania.

Niezadowalająca pozycja w wynikach wyszukiwania?
Mamy na to prostą odpowiedź – pozycjonowanie Warszawa

Pozycjonowanie Warszawa to unikalna usługa pozycjonowania serwisów internetowych, którą przygotowaliśmy z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach z obszaru Warszawy i okolic. 

Co wyróżnia naszą ofertę?

W dobie wirtualnej rzeczywistości, kiedy większość produktów i usług sprzedajemy i kupujemy z pominięciem osobistego kontaktu z kontrahentem Agencja Business Sense oferuje klientom możliwość omówienia warunków i przebiegu współpracy podczas spotkania biznesowego w siedzibie Agencji lub u Klienta. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby i oczekiwania Klientów oraz specyfikę reprezentowanych przez nich przedsiębiorstw i branż. Pozyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy na każdym etapie planowania strategii pozycjonowania wybranego serwisu.

Pozycjonowanie Warszawa  – jak to działa?

Usługa pozycjonowanie Warszawa bazuje przede wszystkim na wynikach bezpośredniej interakcji między Klientem a grupą specjalistów od e-marketingu. Po określeniu potrzeb i oczekiwań Klienta przechodzimy do audytu witryny. Zakres oraz charakter kolejnych działań jest uzależniony od raportu poaudytowego, który jasno określa mocne i słabe strony serwisu, a także jego potencjał w kontekście zajmowania wysokich miejsc w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Audyt serwisu i co dalej?

Po analizie i ocenie bieżącego stanu serwisu nasi specjaliści rekomendują konieczne zmiany. W tym samym czasie grupa ekspertów SEO opracowuje zestaw najlepszych dla danego serwisu słów i fraz kluczowych. Po zatwierdzeniu przez Klienta rekomendowanych zmian i słów kluczowych przechodzimy do kolejnych etapów działania:

  1. optymalizujemy treści publikowane w serwisie,
  2. optymalizujemy strukturę serwisu tak, aby była przyjazna SEO,
  3. dobieramy optymalne i najskuteczniejsze metody działania ze szczególnym uwzględnieniem działań rekomendowanych przez Google,
  4. obserwujemy efekty, a w razie potrzeby korygujemy strategię działania,
  5. przekazujemy Klientowi raport z działań i osiągniętych wyników.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi pozycjonowanie Warszawa zapraszamy do kontaktu.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl