Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) | Warszawa

Zgodnie z najlepszymi praktykami copywritingu rezygnujemy z długiego wstępu na rzecz odpowiedzi na kluczowe pytanie: Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie Business Sense w 2020 roku?

Po pierwsze: Jesteśmy jedną z najlepszych agencji pozycjonujących firmy z sektora MśP w Warszawie i w Polsce

Potrafimy pracować na średnich budżetach i stosować skalowalne rozwiązania skuteczne dla większości domen. Rozmawiamy, doradzamy i otwarcie wyjaśniamy co na pewno zrobimy, co może się udać, a co jest mało osiągalne. Szukamy rozwiązań, które przynoszą efekty firmom z ograniczonymi budżetami. Równolegle pracujemy nad wzrostem widoczności oraz pozycji (SEO).

Po drugie: Mamy doświadczenie!

Pozycjonowaniem i SEO zajmujemy się od 2007 roku. Eksperci, którym powierzysz widoczność swojej strony pracują dla nas od 2010 roku. Stale pozycjonujemy ponad 1000 firm z najbardziej konkurencyjnych obszarów: Warszawy, Łodzi i Śląska, a nasze doświadczenie sięga kilku tysięcy domen. Od początku swojego istnienia jako agencja pozycjonująca przeżyliśmy wiele zmian w algorytmach Google. To podniosło nasze umiejętności i pozwoliło nam wyciągnąć wnioski. Nie zawsze było łatwo i z górki, ale pozwoliło nam to stać się silniejszymi i dotrzeć tu, gdzie jesteśmy!

Pozycjonowanie Warszawa - stabilny wzrost
Globalne wyniki pozycjonowania przez ostatnie 36 miesięcy

Po trzecie: Pomagamy

Audytujemy, przyglądamy się, poddajemy w wątpliwość utarte schematy. Pomagamy dobrać frazy i słowa kluczowe do możliwości serwisu oraz Twojego budżetu. Nie zawsze będziemy zgodni. Czasami będziemy polemizować lub kwestionować Twoje przekonania dotyczące pozycjonowania. Wszystko po to, żeby wypracować jak najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Tacy jesteśmy.

Po czwarte: Działamy w oparciu o przejrzyste zasady gry

Nasza współpraca z Klientami bazuje na wzajemnych korzyściach, na relacjach i otwartości. Zawieramy umowy o współpracy na czas nieokreślony tak, aby każdy czuł się swobodnie i w każdej chwili mógł zrezygnować ze współpracy – działamy w myśl zasady, że lepiej rozstać się w zgodzie niż latami wypalać się w toksycznym związku.

Współpracujemy w oparciu o jak najprostsze i najbardziej przejrzyste zasady. Działamy na bazie odgórnie ustalonej miesięcznej stawki rozliczeniowej, a nasza umowa ma 2 strony. TAK, TYLKO 2 STRONY! Ale to jeszcze nie wszystko…

Lubimy dzielić się efektami naszej pracy, dlatego regularnie raportujemy jej postępy oraz osiągane wyniki. Twój Opiekun Klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji – zwłaszcza, że nasza współpraca rzadko ogranicza się tylko do pozycjonowania. Ale o tym nie tutaj. W końcu ten artykuł zredagowaliśmy pod frazę Pozycjonowanie Warszawa (wysoko jesteśmy, co? 😊).

Po piąte:  Mamy innowacyjną ofertę

Ciągle rozszerzamy zakres usług świadczonych w ramach podpisanej umowy – wysyłamy nowe raporty i przygotowujemy mnóstwo nowych treści. A za zamkniętymi drzwiami naszych pracowni nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, własnymi zapleczami oraz innymi super tajnymi tematami – wszystko po to, żeby praktyki najlepszych ekspertów z USA i ze świata przekuwać na potrzeby rodzimego rynku i osiągać jeszcze lepsze efekty. (Nie tylko dla frazy Pozycjonowanie Warszawa).

Pozycjonowanie opiera się na ciągłych zmianach. Dlatego nie czujemy się nieomylni i nie trzymamy się kurczowo raz wypracowanych narzędzi. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które wdrażamy po to, żeby Twoja strona była stale dobrze widoczna w sieci.

Brzmi ciekawie? 😊

Napisz, zadzwoń lub podjedź do naszego biura w Warszawie. Porozmawiamy przy kawie lub herbacie i opowiemy Ci o wszystkich szczegółach. Taka rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a może rzucić światło na problem pozycjonowania i widoczności Twojego serwisu online.

 

Powiązane artykuły:

innowacyjna oferta na pozycjonowanie

Niezadowalająca pozycja w wynikach wyszukiwania?
Mamy na to prostą odpowiedź – pozycjonowanie Warszawa

Pozycjonowanie Warszawa to unikalna usługa pozycjonowania serwisów internetowych, którą przygotowaliśmy z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach z obszaru Warszawy i okolic. 

Co wyróżnia naszą ofertę?

W dobie wirtualnej rzeczywistości, kiedy większość produktów i usług sprzedajemy i kupujemy z pominięciem osobistego kontaktu z kontrahentem Agencja Business Sense oferuje klientom możliwość omówienia warunków i przebiegu współpracy podczas spotkania biznesowego w siedzibie Agencji lub u Klienta. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej poznać potrzeby i oczekiwania Klientów oraz specyfikę reprezentowanych przez nich przedsiębiorstw i branż. Pozyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy na każdym etapie planowania strategii pozycjonowania wybranego serwisu.

Pozycjonowanie Warszawa  – jak to działa?

Usługa pozycjonowanie Warszawa bazuje przede wszystkim na wynikach bezpośredniej interakcji między Klientem a grupą specjalistów od e-marketingu. Po określeniu potrzeb i oczekiwań Klienta przechodzimy do audytu witryny. Zakres oraz charakter kolejnych działań jest uzależniony od raportu poaudytowego, który jasno określa mocne i słabe strony serwisu, a także jego potencjał w kontekście zajmowania wysokich miejsc w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Audyt serwisu i co dalej?

Po analizie i ocenie bieżącego stanu serwisu nasi specjaliści rekomendują konieczne zmiany. W tym samym czasie grupa ekspertów SEO opracowuje zestaw najlepszych dla danego serwisu słów i fraz kluczowych. Po zatwierdzeniu przez Klienta rekomendowanych zmian i słów kluczowych przechodzimy do kolejnych etapów działania:

  1. optymalizujemy treści publikowane w serwisie,
  2. optymalizujemy strukturę serwisu tak, aby była przyjazna SEO,
  3. dobieramy optymalne i najskuteczniejsze metody działania ze szczególnym uwzględnieniem działań rekomendowanych przez Google,
  4. obserwujemy efekty, a w razie potrzeby korygujemy strategię działania,
  5. przekazujemy Klientowi raport z działań i osiągniętych wyników.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi pozycjonowanie Warszawa zapraszamy do kontaktu.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl