Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Łódź

pozycjonowanie

Wyjdź na spotkanie potencjalnych klientów!

– skuteczne pozycjonowanie stron WWW w Łodzi

Co tak naprawdę oznacza stwierdzenie: „Jeśli nie ma Cię w Google, to nie istniejesz”? Jeśli choć odrobinę interesujesz się rozwojem e-marketingu z pewnością masz świadomość tego, jak duży odsetek konsumentów ucieka się do „googlania” szukając najbliższej restauracji, najdogodniej usytułowanego pensjonatu, czy najtańszej usługi wulkanizacyjnej. Z pewnością jako konsument sam również „googlasz”, a odpowiedzi na swoje pytanie szukasz na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. A skoro i oni „googlają” i Ty „googlasz”, może już pora pomyśleć o zajęciu pozycji w TOP10 wyników wyszukiwania Google?

Dlaczego moja witryna powinna być widoczna w TOP10?

Statystyki pokazują, że dla przeciętnego internauty – również konsumenta, który oczekuje szybkiej odpowiedzi na swoje pytanie – druga strona naturalnych wyników wyszukiwania Google praktycznie nie istnieje.

Pozycjonowanie stron internetowych – sprawdź ofertę Business Sense i przekonaj się, że warto!

Dla nas pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces, na który składa się szereg przemyślanych, sprawdzonych i skutecznych działań, które skutkują widocznością witryn Naszych Klientów na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dodatkowo, przy doborze metod pozycjonowania staramy się wybierać nie tylko te możliwie najbezpieczniejsze, ale również koncentrujemy się na działaniach rekomendowanych przez Google, dzięki czemu osiągamy jeszcze lepsze rezultaty.

Jak działamy?

Atutem naszej usługi jest kompleksowa obsługa, w ramach której wspieramy Klientów na każdym etapie działania. W ramach usługi oferujemy:

 1. Audyt istniejącej witryny – obsługujemy zarówno strony internetowe, jak i sklepy online.
 2. Wybór fraz kluczowych i rekomendacja zmian.
 3. Optymalizacja treści i struktury serwisu.
 4. Dobór właściwej, indywidualnie dobranej i najskuteczniejszej metody działania.
 5. Bieżąca obserwacja efektów, a w razie potrzeby korekta strategii.
 6. Raport.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Business Sense.

Business Sense – oddział Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C

90-729 Łódź

Telefon: 509 476 373
Fax: 42 230 21 26
Email: lodz@businesssense.pl

Dla użytkowników Google wciąż nie istniejesz?
Tu może pomóc tylko pozycjonowanie Łódź.

Pozycjonowanie Łódź to unikalna usługa pozycjonowania stron i sklepów internetowych, którą przygotowaliśmy z myślą o dużych, średnich i małych przedsiębiorstwach z terenu Łodzi i okolic.

Pozycjonowanie Łódź – dlaczego inne niż wszystkie?

Dodanie nazwy miasta Łódź do słowa pozycjonowanie nie czyni tej usługi wyjątkową, ale bezpośrednia kontakt z klientem już tak! W dobie, kiedy coraz więcej dóbr i usług kupujemy i sprzedajemy pomijając kontakt face to face z kontrahentem Agencja Business Sense daje unikalną możliwość powrotu do starych dobrych zwyczajów, kiedy szczegółowe warunki i przebieg współpracy omawiano podczas spotkań biznesowych. W ramach usługi pozycjonowanie Łódź oferujemy Klientom możliwość spotkania się w Oddziale Agencji w Łodzi lub w innym miejscu na terenie miasta.

Dlaczego kontakt face to face jest ważny w pozycjonowaniu?

Spotkanie z Klientem to najlepszy sposób, żeby poznać jego potrzeby i oczekiwania, a także specyfikę jego firmy oraz branży, którą reprezentuje. To również niezastąpiona sposobność do nawiązania relacji między członkami zespołu, którzy będą z sobą współpracować w zakresie opracowywania strategii działania. Rola Klienta jest w tym procesie kluczowa

Krok po kroku, czyli jak wygląda pozycjonowanie w Business Sense Łódź?

W Business Sense pozycjonowanie traktujemy jako działanie wieloetapowe, w którym każdy kolejny etap jest tak samo ważny i pełni istotną rolę w drodze do wysokiej pozycji serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania.

 1. Audyt serwisu i rekomendacja koniecznych zmian
 2. Wybór odpowiednich słów i fraz kluczowych
 3. Optymalizacja treści serwisu i jego struktury
 4. Wybór najodpowiedniejszej metody pozycjonowania
 5. Obserwacja wyników, a w razie potrzeby wprowadzanie zmian do strategii
 6. Stały kontakt z Klientem na każdym etapie działania

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi pozycjonowanie Łódź zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 476 373 lub mailowego lodz@businesssense.pl w celu ustalenia najdogodniejszego terminu i miejsca spotkania.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl