MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kamil, manager i ekspert Business Sense w zakresie Facebook Ads, Google Analytics

Zazwyczaj rezygnujemy z długich wstępów na rzecz opisu konkretnej oferty, jednak w przypadku social media zdecydowaliśmy się zrobić wyjątek. Dlaczego? Ponieważ większość właścicieli firm wie, że obecność marki w mediach społecznościowych jest bardzo ważna, ale wciąż zastanawia się czemu tak naprawdę służy.

Dlaczego marka powinna być obecna w mediach społecznościowych?
Współcześnie sympatię, zaufanie oraz lojalność klientów zdobywa się poprzez dialog, a ten możliwy jest przede wszystkim w przestrzeni mediów społecznościowych. Social media umożliwiają szybki przepływ informacji między marką, a jej fanami (potencjalnymi lub aktualnymi Klientami), którzy za pośrednictwem kilku funkcji mogą polecić Twoje usługi/produkty szerokiemu gronu swoich bliższych i dalszych znajomych. Badania zachowań konsumentów dowodzą, że rekomendacja – nawet ta udzielona w cyberprzestrzeni – jest więcej warta niż każda inna forma reklamy. Nawiązując dialog z Klientami w przestrzeni mediów społecznościowych marka może zdobywać każdego dnia nawet dziesiątki wartościowych rekomendacji.

Jaką formę może przybrać obecność marki w social media?
Niezmiennie jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych jest Facebook – przestrzeń, w której Twoja marka może zaistnieć za pomocą firmowego fan page oraz kampanii reklamowych Facebook Ads.
Firmowy fanpage to przestrzeń doskonale nadająca się do budowania dialogu, podczas gdy profesjonalnie zoptymalizowane kampanie reklamowe pozwalają docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. Fanpage pełni również rolę serwisu internetowego (Twojego wirtualnego biura), gdyż część internautów (zwłaszcza młodszych) pozyskuje informacje o firmie nie ze strony, ale właśnie z fanpage – dlatego tak ważne jest budowanie tam własnego i aktualnego przekazu!

W ramach prowadzenia Fanpage Twojej firmy:
budujemy wizerunek Twojej firmy jako nowoczesnej i profesjonalnej
– kreujemy pozytywny przekaz dla użytkowników i Klientów
– precyzyjnie kierujemy reklamy do wybranych grup użytkowników
– zwiększamy rozpoznawalność Twojej marki

Dlaczego prowadzenie działań w mediach społecznościowych warto powierzyć właśnie nam?
Moglibyśmy powiedzieć nieskromnie, że jesteśmy jednym z liderów wśród agencji MśP w mediach społecznościowych (osiągane przez nas wyniki dowodzą, że stwierdzenie to nie mijałoby się z prawdą 😊), ale skupmy się na profitach:

Tworzymy i ulepszamy Twój fanpage (cover photo, opisy, dopracowanie elementów)
Kreujemy ciekawe i angażujące posty z wykorzystaniem grafik
Konfigurujemy kampanie reklamowe Facebook Ads i docieramy do nowych Klientów
Opiekujemy się Twoją marką na Facebooku i doradzamy
a to wszystko kompleksowo i ciekawie raportujemy oraz jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie!

Brzmi na tyle dobrze, że można by się było skusić? 😊
Napisz, zadzwoń lub wpadnij na kawę (albo herbatę). Usiądziemy, pogadamy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Rozmowa nic nie kosztuje (poza zainwestowaniem wolnej chwili), a może rozwiać wiele wątpliwości dotyczących aktywności marki w przestrzeni mediów społecznościowych.

 

Rekomendacja, nawet ta wirtualna, jest więcej warta niż inna reklama. Usłyszana od przyjaciela, osoby podobnej do nas, a nie z telewizora, radia czy plakatu, jest bardziej wiarygodna!