POZYCJONOWANIE

pozycjonowanie strony, pozycjonowanie stron, seo

Dlaczego warto?

 • płacisz tylko za efekt, czyli za osiągniętą pozycję
 • zwiększasz zasięg swojej oferty
 • pozyskujesz większą liczbę użytkownik i odwiedzin
 • gwarancja nieprzekraczalnej opłaty

Pozycjonowanie stron internetowych w Business Sense, to szereg przemyślanych, sprawdzonych i skutecznych działań, dzięki którym witryny naszych Klientów są widoczne na topowych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. SEO pozwala na zwiększenie ruchu na stronie internetowej przy jednoczesnej dywersyfikacji źródeł jego pozyskiwania.

Zespół ekspertów Business Sense pomaga w doborze optymalnych fraz dostarczających partnerom wysokiej jakości ruch na stronach. W aktualnych czasach równie istotne jest dobór właściwych i możliwie najbezpieczniejszych metod pozycjonowania skoncentrowanych na działaniach rekomendowanych przez Google.

Jak działamy?

 • Krok 1 – audytujemy stronę i rekomendujemy zmiany
 • Krok 2 – optymalizujemy treści i strukturę serwisu
 • Krok 3 – indywidualnie dobieramy optymalne i najskuteczniejsze metody
 • Krok 4 – Obserwujemy efekty i korygujemy strategię
 • Krok 5 – raportujemy

Pozycjonowanie stron internetowych

Ile razy słyszałeś, że Twoja strona internetowa jest Twoim najlepszym sprzedawcą , bo pracuje dla Ciebie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i święta? Na dodatek – mówiąc pół żartem, pół serio – nie choruje, nie wyjeżdża na urlop i nie prosi o podwyżkę. Słowem pracownik idealny. Oczywiście to spore uproszczenie, a żadna strona internetowa nigdy nie zastąpi sprawnego handlowca z dużymi umiejętnościami interpersonalnymi. Nie zmienia to jednak faktu, że odpowiednio zoptymalizowana i widoczna wysoko na liście wyników wyszukiwania Google witryna może sprzedawać i zarabiać całkiem sporo.

Pozycjonowanie – krok po korku

W Agencji Business Sense proces pozycjonowania serwisów internetowych opieramy o szereg przemyślanych, sprawdzonych i skutecznych działań:

 1. audyt istniejącej witryny i rekomendacja zmian
 2. wybór słów i/lub fraz kluczowych
 3. optymalizacja treści i struktury serwisu
 4. dobór najodpowiedniejszej metody pozycjonowania
 5. monitoring efektów, a w razie potrzeby korekta strategii działania
 6. raportowanie wyników

Dzięki temu możemy zapewnić witrynom naszych Klientów widoczność na topowych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. Ale to nie wszystko…

Oferta Business Sense – sprawdź, co wyróżnia nas spośród konkurencji

METODY DZIAŁANIA

Korzystamy z możliwie najbardziej skutecznych, a zarazem najbezpieczniejszych metod pozycjonowania i koncentrujemy się na działaniach rekomendowanych przez Google, dzięki czemu osiągamy jeszcze lepsze efekty – wysokie i stabilne pozycje w wynikach wyszukiwania.

EFEKTY

Zależy nam na tym, żeby nasi Klienci mogli skutecznie zwiększać zasięg swojej oferty. Dlatego wszystkie działania skupiamy na zwiększeniu wysokiej jakości ruchu na stronach, przy jednoczesnej dywersyfikacji źródeł jego pozyskiwania.

SYSTEM ROZLICZEŃ

Nasi Klienci płacą wyłącznie za efekty – osiągniętą przez serwis pozycję w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dajemy również gwarancję nieprzekraczalnej opłaty, dzięki czemu Klient ma pełna kontrolę nad kosztem usługi.