Po raz kolejny w gronie najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce – Gazele Biznesu 2020.

Choć rok 2020 na długo zapisze się w pamięci społecznej jako nienajlepszy, my nie możemy narzekać. Business Sense Agencja SEM po raz kolejny uzyskała zaszczytne miano laureata rankingu Gazele Biznesu. Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Swoją wiarygodność i popularność Gazele Biznesu zawdzięczają obiektywnym kryteriom, według których weryfikowane są przedsiębiorstwa – tytułu nie można kupić, ani uzyskać w żaden inny sposób.

Tegoroczne wyróżnienie to nie pierwsza Gazela w dorobku marki Business Sense, niemniej jednak cieszy nas tak samo bardzo jak każda poprzednia. Ponowne wyróżnienie w rankingu Pulsu Biznesu to nie tylko nagroda za ciężką pracę i konsekwentne realizowanie zamierzonych celów, ale przede wszystkim potwierdzenie dla opracowanej przez nas strategii działania. Jako silny, stabilnie rozwijający się partner w biznesie możemy oferować naszym Klientom profesjonalne wsparcie w przestrzeni e-commerce i szerokorozumianego e-marketingu, co w sposób bezpośredni i pośredni przekłada się na coraz lepsze wyniki współpracujących z nami biznesów. W tym roku, jak nigdy dotąd potwierdziliśmy naszą skuteczność, jednocześnie wdrażając przedsiębiorców z całego kraju w nową dla wielu z nich rzeczywistość sprzedaży online i budowania relacji z klientem w przestrzeni social media. Sukcesy w tej przestrzeni sprawiają, że radość z otrzymanego wyróżnienia jest jeszcze większa, a motywacja do dalszej pracy nie słabnie!

Korzystając z okazji, chcemy podziękować naszym Partnerom i Klientom za okazywane zaufanie oraz otwartość. Wiemy, że sugerowane przez nas modyfikacje nie zawsze są dla Was łatwe i często wymagają wyjścia ze strefy komfortu, a nierzadko zmiany wieloletnich tradycji budowania wizerunku marki. Dlatego tym bardziej dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i nie zamykacie się na innowacje, które proponujemy.