Nowa oferta SEO w Business Sense

Już od pewnego czasu pracowaliśmy nad nową ofertą na pozycjonowanie serwisów internetowych – stron i sklepów www. Bazowaliśmy przede wszystkim na własnym know-how i doświadczeniach, ale zależało nam na tym, żeby nasza oferta SEO była jak najbardziej konkurencyjna i optymalna, dlatego zebraliśmy opinie klientów z rynku oraz  przeanalizowaliśmy słabe i mocne strony różnych ofert.

Oto, czego się dowiedzieliśmy:

 • wiele firm oferuje abonament SEO na czas określony bez możliwości wcześniejszej rezygnacji z usługi,
 • często oferty i umowy są tak skonstruowane, że klienci nie do końca mają świadomość, za co właściwie firma pobiera opłaty,
 • wielu klientów skarży się, że po optymalizacji, która miała usprawnić i ułatwić pozycjonowanie ich serwis www nie działa prawidłowo lub w praktyce nie zostały wykonane żadne działania,
 • firmy na ogół oferują ujednolicone stawki abonamentowe niezależnie od branży, lokalizacji czy historii i jakości domeny.
 • raporty otrzymywane przez klientów są niepełne lub bardzo pobieżne,
 • niewiele firm faktycznie skupia się na prowadzeniu rzetelnych działań off-page,
 • audyty wykonywane przed podpisaniem umowy abonamentowej są skoncentrowane na elementach o żadnym lub nikłym znaczeniu dla pozycjonowania danego serwisu,
 • niemal każda oferta SEO uwzględnia szeroki zakres elementów niezwiązanych z SEO, takich jak dostęp klienta do bazy wiedzy czy opieka specjalistów oraz wsparcie techniczne lub merytoryczne w różnych zakresach niezwiązanych z pozycjonowaniem.

Następnie przystąpiliśmy do konstruowania naszej nowej oferty SEO. Zaczęliśmy od określenia najbardziej optymalnej formy rozliczania biorąc pod uwagę aspekt konkurencyjności cenowej, bezpieczeństwa Klienta oraz Agencji i niezmienności warunków współpracy.

Dlaczego abonament jest lepszy od efektywnościowego modelu rozliczania?

Powodów jest kilka:

 • abonament SEO daje większą swobodę wybierania fraz kluczowych, jednocześnie umożliwiając zmianę strategii pozycjonowania w perspektywie kilku miesięcy. Dzięki temu pozycjonowanie jest bardziej skuteczne.
 • stała opłata abonamentowa to nie tylko komfort planowania budżetu w firmie, ale również spore oszczędności wynikające z niższych niż w modelach za efekt stawek.
 • abonament umożliwia stosowanie wyważonych technik SEO, które poprzez skoncentrowanie na szerokiej liczbie fraz kluczowych oraz budowaniu widoczności w dłuższej perspektywie czasu przynoszą dobre efekty.

W końcu – po przeprowadzeniu skrupulatnej analizy rynku, zbadaniu różnych dostępnych systemów rozliczeń oraz weryfikacji potrzeb i oczekiwań klientów  w ramach usług SEO – mieliśmy wszystkie niezbędne dane do stworzenia prawdopodobnie najkorzystniejszej oferty SEO na rynku.

Oferta SEO Business Sense – co nas wyróżnia?

Nasza oferta SEO to przede wszystkim:

 • abonament z umową na czas nieokreślony, dzięki czemu w każdej chwili możesz bez problemów rozwiązać umowę lub zmienić jej zakres,
 • stała i niezmienna opłata miesięczna, dzięki której z łatwością zapanujesz nad wydatkami swojej firmy,
 • kompleksowe działania on-page i off-page, które pozwolą na jeszcze bardziej efektywne pozycjonowanie Twojego serwisu.

To jeszcze nie koniec…

Pozycjonowanie to działania, których podstawowym zadaniem jest uwidocznienie danego serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów i fraz kluczowych. Dlatego w Business Sense bardzo dużą wagę przywiązujemy właśnie do wyboru słów i fraz kluczowych.

Nasi specjaliści tak dobierają słowa i frazy kluczowe, żeby jak najlepiej korespondowały z tematyką oraz zawartością serwisu oraz odpowiadały zapytaniom wpisywanym w okno wyszukiwarki internetowej przez internautów, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. W celu jak najbardziej efektywnego pozycjonowania serwisu co 6 miesięcy wdrażamy nowe słowa i frazy kluczowe. Dzięki temu masz pewność, że działania SEO obejmują całą ofertę Twojej firmy, a nie tylko jej wybrane fragmenty.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Agencji Business Sense. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości dotyczące systemu rozliczania oraz zakresu oferowanych usług.