Kampanie Google AdWords Katowice

adwords

Wybierz najkrótszą drogę do potencjalnych klientów

– profesjonalne zarządzanie kampaniami AdWords w Katowicach

Wpisując zapytanie w okno wyszukiwarki internauta oczekuje szybkiej i trafnej odpowiedzi. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twoja oferta okazała się odpowiedzią na jego potrzebę musisz działać z głową.

AdWords – więcej niż reklama

Podczas gdy tradycyjna reklama trafia do setek odbiorców, wśród których tylko nieliczni są wstępnie zainteresowani Twoim produktem lub usługą, AdWords trafia do setek odbiorców poszukujących właśnie Twojej oferty. Jak to możliwe? Reklama AdWords jest wyświetlana w odpowiedzi na konkretne zapytanie wpisane w okno wyszukiwarki Google. Ten prosty zabieg sprawia, że użytkownik traktuje reklamę jak odpowiedź na swoje własne zapytanie i związaną z nim potrzebę.

Kiedy warto uruchomić kampanię?

Choć dobrze przemyślana i umiejętnie zoptymalizowana kampania AdWords praktycznie zawsze przynosi zamierzone rezultaty, zdarzają się momenty, w których jej uruchomienie opłaca się jeszcze bardziej:

  • organizacja konkursu – kampania linków sponsorowanych pozwoli Ci szybko dotrzeć do dużej grupy odbiorców potencjalnie zainteresowanych udziałem w zabawie;
  • promocja lub wyprzedaż – dzięki AdWords praktycznie od razu możesz poinformować potencjalnie zainteresowanych klientów o trwaniu oferty specjalnej;
  • promocja wybranego produktu lub usługi – linki sponsorowane pozwalają na szybkie zwrócenie uwagi odbiorców na konkretną pozycję Twojej oferty.
Czy muszę wybierać między AdWords a pozycjonowaniem organicznym?

Kampanie linków sponsorowanych i pozycjonowanie organiczne to narzędzia, które wzajemnie się uzupełniają. Klientom, którzy dopiero rozpoczynają pozycjonowanie swoich witryn, a chcieliby od razu zwiększyć wartościowy ruch na stronie i zacząć generować określony dochód polecamy właśnie AdWords.

Czy warto korzystać z pomocy eksperta?

Zlecenie prowadzenia kampanii firmie zewnętrznej jest tylko pozornie droższe od samodzielnego zarządzania AdWordsami. Fachowa optymalizacja, stała obserwacja i analiza kampanii sprawia, że reklama jest tańsza i bardziej skuteczna!

Osoby zainteresowane zleceniem uruchomienia i prowadzenia kampanii linków sponsorowanych zapraszamy do kontaktu z Agencją Business Sense.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl