Kampanie AdWords w Warszawie

adwords

Nie masz czasu, żeby czekać na efekty?

Skorzystaj z najlepszej oferty AdWords w Warszawie

Warto wiedzieć, że istnieje rozwiązanie, dzięki któremu niemal od razu możemy dotrzeć z naszą ofertą do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. To rozwiązanie to kampanie linków sponsorowanych Google AdWords.

AdWords – kilka słów wstępu

Popularne AdWords to niezwykle proste, a jednocześnie zaskakująco efektywne narzędzie e-marketingowe, dzięki któremu w stosunkowo krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie inwestycyjnym można dotrzeć do bardzo dużej grupy odbiorców wstępnie zainteresowanych daną ofertą. Dzieje się tak ponieważ reklama jest wyświetlana w odpowiedzi na zapytanie wpisane w oknie wyszukiwarki Google. To sprawia, że przez użytkownika jest traktowana jak odpowiedź na jego własne zapytanie i związaną z nim potrzebę.

Kiedy uruchomienie kampanii się opłaca?

Umiejętnie zoptymalizowana kampania linków sponsorowanych AdWords opłaca się zawsze. Są jednak sytuacje, w których opłaca się jeszcze bardziej. Jakie to sytuacje?

  • Konkurs – kiedy chcemy poinformować jak największą grupę potencjalnie zainteresowanych odbiorców o organizowanym przez nas konkursie i warunkach uczestnictwa.
  • Promocja lub wyprzedaż – kiedy chcemy jak najszybciej poinformować potencjalnie zainteresowanych odbiorców o trwającej okresowo ofercie specjalnej,
  • Sprzedaż konkretnego produktu lub usługi – kiedy chcemy zwrócić uwagę potencjalnych klientów na konkretny produkt lub usługę z naszej oferty.
  • Wspieranie pozycjonowania organicznego – kiedy dopiero rozpoczynamy pozycjonowanie organiczne naszego serwisu, a chcemy zwiększyć ruch na stronie i zacząć generować dochód.
Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta?

Dzięki fachowej optymalizacji, stałej obserwacji i analizie kampania prowadzona przez eksperta jest tańsza i skuteczniejsza! Osoby zainteresowane uruchomieniem kampanii Google AdWords zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Agencji Business Sense.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl