Gazele Biznesu 2017 – Business Sense wśród najdynamiczniej rozwijających się firm MśP w Polsce

Na co dzień skoncentrowani na jak najlepszych wynikach swoich Klientów, dzisiaj pragniemy się pochwalić niezwykłym wyróżnieniem, które stało się udziałem naszej firmy. Agencja Business Sense znalazła się w prestiżowym rankingu małych i średnich przedsiębiorstw Gazele Biznesu 2017.

Gazele Biznesu to jedno z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najstarszych zestawień najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Z biegiem czasu tytuł Gazeli Biznesu stał się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstw, które nie tylko są dobrze zarządzane i cieszą się dobrą kondycją finansową, ale przede wszystkim są uczciwe i etyczne w swoich działaniach.

Jest nam niezwykle miło, że nasza firma zwróciła uwagę Jury Rankingu i została nagrodzona tak prestiżowym wyróżnieniem. Jego uzyskanie stanowi dla nas jasny i czytelny sygnał, że podążamy we właściwym kierunku.

Dziękuję całemu zespołowi Business Sense i to jemu dedykuję to kolejne do naszej kolekcji prestiżowe wyróżnienie. To dzięki codziennej postawie i zaangażowaniu całego zespołu Business Sense możemy celebrować takie jak ta wspaniałe chwile” – mówi Robert Kurzep, członek Zarządu Spółki.

Wyjątkowy charakter tego wyróżnienia dodatkowo podkreśla fakt, iż Ranking Gazele Biznesu w roku 2017 obchodził swoje osiemnaste urodziny.

A jakie zmiany przyniesie tytuł Gazeli Biznesu 2017 Naszym Klientom?

Żadnych.

Agencja Business Sense od lat szczyci się tym, że działa w najlepszym interesie Swoich Klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przedsiębiorstwa – zarówno te duże, jak i te małe – osiągały jak najlepsze wyniki i jak najwyższy zwrot z inwestycji w marketing internetowy. I to się nie zmieni. Wraz z rozwojem rynku usług online zmieniać się będą technologie i narzędzia, z których będziemy korzystać. Jednak nasz stosunek do Państwa interesów pozostanie niezmienny. Wciąż będziemy chcieli dać Państwu jak najwięcej jakości.

Znalezienie się wśród firm, które otrzymały tytuł Gazeli Biznesu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jednocześnie stanowi potwierdzenie tego, co już wiedzieliśmy i czym kierujemy się od pierwszych dni działalności Agencji Business Sense – najważniejsza w biznesie jest etyka, która znajduje wyraz we wzajemnym szacunku parterów biznesowych.

Wierzę, że to wyróżnienie jest potwierdzeniem właściwej drogi obranej przez naszą agencję, czyli świadczenia wysokiej jakości usług dla przedsiębiorstw w segmencie MśP oraz budowania trwałych relacji z Klientami w oparciu o szacunek i wzajemnie osiąganie korzyści” – dodaje członek Zarządu Wiesław Jaroszewicz.