Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Chorzów

pozycjonowanie

Zarabiaj więcej dzięki lepszej widoczności online

– profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w Chorzowie

Lepsza widoczność online to większy ruch na stronie i wyższe zyski. Poprawiając widoczność swojej witryny w sieci nie tylko zwiększasz bieżący, ale i przyszły dochód firmy poprzez nieustanne docieranie do coraz szerszego grona potencjalnych klientów. Tylko jak to zrobić?

Pozycjonowanie organiczne – kilka słów wstępu na dobry początek

Pozycjonowanie stron internetowych, coraz częściej nazywane SEO od angielskiego search engine optimization to zbiór powiązanych z sobą działań, które są podejmowane w celu zapewnienia danej stronie WWW możliwie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto skorzystać z oferty pozycjonowania w Business Sense?

Zanim odpowiemy na to pytanie zastanowimy się, dlaczego warto poświęcać czas i środki na pozycjonowanie organiczne. Po pierwsze, pozycjonowanie organiczne pozwala nieustannie pozyskiwać nowych użytkowników i zwiększać liczbę bezpłatnych odwiedzin na stronie. Po drugie, zwiększona widoczność w sieci pozwala na przekazanie informacji o ofercie jeszcze szerszemu gronu potencjalnych klientów.

Dlaczego więc warto skorzystać z oferty pozycjonowania w Business Sense? Bo tylko w naszej agencji zwiększony zasięg oferty i stale rosnąca liczba bezpłatnych odwiedzin strony WWW idą w parze z preferencyjnym systemem rozliczania za efekty (Klient płaci wyłącznie za osiągniętą pozycję) i gwarancją nieprzekraczalnej opłaty w trakcie trwania umowy.

Jak działamy?

W Business Sense działamy w sposób przemyślany i zaplanowany. Dla nas pozycjonowanie witryn internetowych to szereg sprawdzonych i skutecznych działań, które skutkują widocznością stron Naszych Klientów na topowych pozycjach wyników wyszukiwania. Ale to nie wszystko…

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając metody adekwatnie do założonego celu oraz charakteru pozycjonowanej witryny. Korzystamy wyłącznie z możliwie najbezpieczniejszych metod pozycjonowania i koncentrujemy się na działaniach rekomendowanych przez Google, dzięki czemu osiągamy jeszcze lepsze rezultaty.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Business Sense – Oddział Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów

Telefon: 506 184 275
Fax: 32 743 91 32
email: slask@businesssense.pl

Wciąż w pogoni za miejscem w TOP10?
Sięgnij po sprawdzone rozwiązanie – pozycjonowanie Chorzów.

Pozycjonowanie Chorzów to profesjonalna usługa pozycjonowania serwisów internetowych – stron www i sklepów online – którą kierujemy przede wszystkim do małych, średnich i dużych firmy z obszaru Chorzowa i okolicznych miast.

Dlaczego pozycjonowanie Chorzów?

Wprowadzając do naszej oferty tę szczególną usługę (pozycjonowanie Chorzów) chcieliśmy wypełnić lukę, która powstała na rynku SEO w wyniku namnażanie się ofert obejmujących wyłącznie obsługę zdalną. W przeciwieństwie do konkurencyjnych Agencji w Business Sense cenimy możliwość bezpośredniego kontaktu z Klientami. Dlatego warunki i przebieg współpracy – jeśli to tylko możliwe – omawiamy podczas spotkań biznesowych, które odbywają się w naszym oddziale w Chorzowie lub u Klienta.

Pozycjonowanie w Business Sense Chorzów – jak działamy?

Pozycjonowanie to usługa, której charakter i zakres każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta oraz specyfiki reprezentowanego przez niego przedsiębiorstwa i branży. W ten sposób podejmowane przez nas działania są bardziej skuteczne, a czas oczekiwania na wyniki jest skrócony do minimum.

Droga na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania – krok po korku

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od poznania jego potrzeb i oczekiwań oraz charakteru branży, w której działa. Następnie przechodzimy do audytu serwisu. W trakcie audytu weryfikujemy słabe i mocne strony serwisu oraz jego potencjał w kontekście osiągania wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania i rekomendujemy konieczne zmiany. W tym samym czasie grupa specjalistów SEO opracowuje zestaw najskuteczniejszych dla tego serwisu słów i fraz kluczowych. Jeśli na tym etapie Klient nie ma zastrzeżeń przechodzimy do działania:

  • optymalizujemy treść i strukturę serwisu,
  • wybieramy najbezpieczniejszą, a zarazem najskuteczniejszą metodę pozycjonowania,
  • rozpoczynamy pozycjonowanie,
  • monitorujemy efekty, a w razie konieczności korygujemy strategię działania,
  • na bieżąco informujemy Klienta podejmowanych działaniach i ich wynikach.

Zapraszamy do kontaktu!

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl