STREET VIEW TRUSTED

street view trusted warszawa

Daj się odnaleźć z Street View Trusted w Mapach Google

W erze technologii Internet stał się idealnym kanałem dotarcia do klienta. Dziś liczy się szybkość, nowoczesność, jakość i… atrakcyjność. Nikt też nie szuka informacji o firmach i usługach w książkach telefonicznych – te dawno odeszły w zapomnienie. Ich miejsce zajęły wyszukiwarki internetowe, strony www i serwisy społecznościowe.

Czemu więc nie pójść krok dalej?

Technologia Google Street View Trusted umożliwia wirtualne przeniesienie się w dowolne miejsce na świecie bez potrzeby wychodzenia z domu. Od teraz jest ona dostępna również dla Twojej firmy!

Pokaż swoje atuty!

Street View Trusted w Mapach Google i fotografia w formacie 360 stopni to nie tylko sposób na ciekawą prezentację oferty – poznanie Twojej firmy i jej atutów od środka. Dzięki niej wyróżnisz się z tłumu, zwiększysz swoją wiarygodność, wzbudzisz zaufanie i ułatwisz klientom podjęcie decyzji o skorzystaniu właśnie z Twojej oferty!

Jak to działa?

Potencjalni klienci – nie wychodząc z domu – mogą obejrzeć wnętrza Twojej firmy i poczuć jej atmosferę podczas wirtualnej wycieczki.

Co znajdzie sie na zdjęciach?

To Ty określasz, co znajdzie się na zdjęciach. Panoramiczne fotografie są następnie wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google, można je również znaleźć w Mapach Google i w Google+ Lokalnie. Co więcej, możesz je umieścić na swojej witrynie, wyeksponować na Google+ lub też linki do nich udostępniać w serwisach społecznościowych, na blogach czy wysyłać je pocztą elektroniczną.

Kto przeprowadzi sesję fotograficzną?

Sesja fotograficzna jest przeprowadzana wyłącznie przez rekomendowanych fotografów – wybranych i przeszkolonych przez Google. Dzięki temu masz pewność, że zdjęcia będą wykonane starannie, zgodnie ze standardami ochrony prywatności, i będą oddawały wyjątkowe cechy Twojej firmy.

Czy muszę robić coś jeszcze?

Zamawiając sesję nie musisz się niczym przejmować – fotograf zajmie się wszystkim od A do Z, a gotowe zdjęcia trafią bezpośrednio do Google.