Szukasz pracy?

„Work-life balance”

Wartością naszej firmy jest działanie w myśl koncepcji Work-Life balance, stawiającej za cel równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, osiąganiu przez nich założonych celów zawodowych przy jednoczesnym zachowywaniu zdrowej i przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Nasi Klienci to partnerzy, o których interes dbamy.

Należymy do ekskluzywnego, certyfikowanego grona Google Premium Partner w Polsce.

Od ponad 10 lat świadczymy kompleksowe usługi związane z skutecznym i optymalnym funkcjonowaniem firm w wyszukiwarkach internetowych m.in. Google AdWords wraz z zaawansowaną analityką, pozycjonowanie organiczne (SEO), Marketing Treści, projektowanie stron internetowych, prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

Obecnie, w związku z rozbudową Działu Sprzedaży i budową struktur telesprzedaży, poszukujemy osoby doświadczonej w pracy na stanowisku:

Młodszy HandlowiecKey Account Specialist (Handlowiec)Senior Key Account (Starszy Handlowiec)Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Kim jesteśmy?

Business Sense to agencja reklamy internetowej, która powstała w 2007 roku. Całkiem dobrze nam idzie, ale chcemy cały czas się rozwijać i poszukujemy osób, z którymi osiągniemy dalsze sukcesy.

Możemy się pochwalić partnerstwem z firmą Google i wyjątkowym certyfikatem – Autoryzowanego Partnera MSP w Polsce.

Oprócz Google AdWords specjalizujemy się także w kampaniach w mediach społecznościowych, przygotowujemy strony internetowe, bannery, pozycjonujemy serwisy czy robimy tzw. Content Marketing.

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych i pewnych siebie osób gotowych podjąć nowe wyzwanie życiowe i zawodowe – skłonnych podjąć pracę w Warszawie lub Łodzi.

Szukamy kandydatów na stanowisko Handlowców (Key Account Specialist) z tym, że nasi Opiekunowie są kimś więcej:

  • są ekspertami w dziedzinie marketingu internetowego
  • dbają kompleksowo o strategie reklamowe swoich Klientów
  • wspierają klientów przy budowanie kampanii reklamowych
  • mają świetne umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

To prawdziwi profesjonaliści, dbający także o sposób komunikacji, estetykę czy autoprezentację.

Chcesz zostać jednym z nich?

dobra praca, handlowiec warszawa, handlowiec łódź, specjalista ds sprzedaży warszawa, specjalista ds sprzedaży łódź

Czemu szukamy Ciebie?

Szukamy osób, które będą rozwijały się razem z nami. Nie oczekujemy wielkiego doświadczenia, ale predyspozycji do realizowania powierzonych obowiązków oraz silnej determinacji w dążeniu do celu. Chcemy pozyskać pracowników, dzięki którym będziemy osiągali wspólne sukcesy! Bo wierzymy w pracę zespołową!

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • uczciwe wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (atrakcyjny system prowizyjny)
  • pomoc przy znalezieniu lokum w Warszawie lub Łodzi
  • pomoc w aklimatyzacji w nowym mieście
  • kompleksowe szkolenia wdrożeniowe (marketing internetowy, sprzedaż, procesy)
  • narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: biuro@businesssense.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Business Sense Agencja SEM Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie ul. Górczewska 137 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Współtworzenie kompleksowych strategii reklamowych dla Klientów,
  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedażowego,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formule podstawa + prowizja,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Niezbędne do pracy narzędzia (samochód, laptop, telefon i inne),
  • Niepowtarzalną atmosferę w zgranym zespole oraz przełożonego nastawionego na zrównoważony rozwój zawodowy pracowników,
  • Pełne przeszkolenie w zakresie oferowanych rozwiązań (System szkoleń produktowych i sprzedażowych),
  • Ciekawą, pełną wyzwań, odpowiedzialną pracę w perspektywicznej branży,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Normowany czas pracy (pon. – pt. 7:30 – 15:30 i ani minuty dlużej…).

Oczekujemy:

  • Min. rocznego, udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów marketingu internetowego,
  • Wysoka etyka zawodowa,
  • Zaangażowania i dobrej organizacji czasu pracy,
  • Kreatywności i dynamizmu w działaniu
  • Determinacji w realizowaniu celów
  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Minimum wykształcenia średniego- warunek konieczny
  • Posiadania prawa jazdy kat. B- warunek konieczny

  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów strategicznych,
  • Możliwość partycypacji w projektach dt. rozwoju produktów,

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Niepowtarzalną atmosferę w zgranym zespole
  • Pełne przeszkolenie w zakresie oferowanych rozwiązań,

Oczekujemy:

  • min. 3-letniego, udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w sprzedaży produktów marketingu internetowego
  • charyzmy oraz świetnych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • profesjonalizmu w zakresie autoprezentacji i komunikacji,
  • wysoka etyka zawodowa,
  • zaangażowania i dobrej organizacji czasu pracy.

• Pozyskiwanie nowych klientów na usługi marketingu internetowego,
• Budowanie długoterminowych relacji z obsługiwanymi klientami,
• Realizowanie indywidualnych planów sprzedaży.

Oczekujemy:

• dobrej dykcji oraz płynności wypowiedzi,
• komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
• sprawnej obsługi komputera,
• doświadczenie w telefonicznej sprzedaży będzie dla nas dodatkowym atutem (jeśli go nie masz nauczymy Cię wszystkiego od podstaw).

DLACZEGO MY?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie preferowanej przez kandydata
  • Ciekawa praca z realnym wpływem na wysokość wynagrodzenia, (podstawa 2500 brutto + drugie tyle do uzyskania w premii)
  • Wypłata zawsze na czas (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy w zakresie marketingu internetowego
  • Pakiet szkoleń technicznych oraz rozwijających kompetencje interpersonalne
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego jako przedstawiciel handlowy lub specjalista ds. marketingu internetowego
  • Praca w dużej, stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
  • Brak dress code-u
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne wyjścia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, nie zwlekaj! Wyślij do nas swoje CV już dziś!