GOOGLE ANALYTICS | ŁÓDŹ

googleanalytics

Działaj lokalnie, zyskuj globalnie z wyjątkową usługą Google Analytics (Łódź)

Niska efektywność serwisu internetowego nie zawsze jest spowodowana niską pozycją w naturalnych wynikach wyszukiwania Google lub źle zoptymalizowaną kampanią Google Ads (dawniej Google Adwords). Często problem leży w strukturze serwisu lub jego zawartości. Niestety nie możemy tego jednoznacznie stwierdzić bez dostępu do szczegółowych statystyk strony.

Google Analytics  – dlaczego warto mieć?

Podczas analizowania ruchu na stronie Google Analytics gromadzi szereg danych na temat użytkowników serwisu, dzięki którym możliwe jest jeszcze skuteczniejsze przewidywanie ich potrzeb i oczekiwań. Dysponując informacjami dotyczącymi:

  • źródeł ruchu na stronie,
  • fizycznego miejsca pobytu użytkowników serwisu,
  • wykorzystywanego oprogramowania,
  • sposobu korzystania z serwisu (urządzenie stacjonarne lub mobilne),
  • zachowania użytkowników na stronie,

możemy tak zoptymalizować witrynę i jej zawartość, aby zwiększyć jej popularność wśród internautów i w konsekwencji podnieść jej efektywność.

Google Analytics – ile to kosztuje?

Z narzędzia mogą korzystać wszyscy posiadacze konta Google. Właściciele witryn z miesięczną liczbą odsłon poniżej 5 milionów mogą korzystać z usługi bezpłatnie. Z opłat, bez limitu odwiedzin strony mogą być również zwolnieni użytkownicy, którzy korzystają z kampanii linków sponsorowanych Google AdWords.

Google Analytics Łódź od Buisness Sense – wyjątkowa usługa dla każdego serwisu

Z myślą o klientach z miasta Łódź i okolic, którzy chcą stale podnosić efektywność swoich witryn – stron i sklepów internetowych poprzez przemyślaną i celową optymalizację struktury i treści serwisu  przygotowaliśmy usługę Google Analytics Łódź. Do dyspozycji Naszych Klientów oddajemy zespół ekspertów SEO, którzy nie tylko pomogą w trafnej interpretacji statystyk Google, ale również zarekomendują niezbędne modyfikacje, dzięki którym serwis będzie jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania potencjalnych klientów.

Osoby zainteresowane współpracą z Agencją Business Sense Oddział Łódź serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego.

Warszawa

ul. Górczewska 137
(2 piętro)
01-459 Warszawa
tel.: 22 636 52 63
warszawa@businesssense.pl

Łódź

ul. Gdańska 47/49 bud. C
90-729 Łódź
tel.: 509 476 373
fax: 42 230 21 26
lodz@businesssense.pl

Chorzów

ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
tel.: 506 184 275
fax: 32 743 91 32
slask@businesssense.pl