Certyfikaty

Business Sense zostało laureatem konkursu Gazele Biznesu 2019

30 grudnia 2019 roku w dzienniku „Puls Biznesu” ukazała się jubileuszowa, 20. edycja rankingu „Gazele Biznesu 2019”. Dlaczego o tym piszemy? Bo mamy prawdziwą przyjemność poinformować naszych klientów – obecnych i przyszłych – a także kontrahentów i współpracowników o tym, że już po raz trzeci znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Business Sense zostało laureatem konkursu Gazele Biznesu 2018

Business Sense zostało laureatem konkursu Gazele Biznesu 2017

W 2017 roku Business Sense zostało laureatem konkursu Gazele Biznesu – prestiżowego rankingu prowadzonego przez dziennik Puls Biznesu! Wyróżnienie potwierdza dynamiczny rozwój Agencji w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Nagroda stanowi również swojego rodzaju rekomendację firmy jako stabilnej i wiarygodnej.

Certyfikat PREMIUM GOOGLE PARTNER

Google Partners to platforma Google dla agencji reklamowych, specjalistów od marketingu cyfrowego i innych specjalistów z branży internetowej. Nasza angencja po dołączeniu do programu Google Partners uzyskała status Partnera Google Premium. Potwierdza on, że Business Sense jest partnerem biznesowym, który cieszy się zaufaniem Google i reklamodawców.

partner-msp-3001

Certyfikat GOOGLE ADWORDS

Certyfikacja Google AdWords to profesjonalna akredytacja przyznawana przez Google jako poświadczenie biegłości w podstawowych i zaawansowanych aspektach AdWords. Jest to jednocześnie dowód uznania przez Google za specjalistę w dziedzinie reklamy online.Certyfikat ten może otrzymać każdy uczestnik programu Google Partners. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że jesteśmy akredytowanymi specjalistami w dziedzinie reklamy online.

reklama-w-sieci

Reklama w sieci reklamowej

Ten certyfikat jest potwierdzeniem kompetencji w zakresie reklamy w sieci reklamowej, w tym znajomości sprawdzonych metod tworzenia i optymalizacji kampanii AdWords w sieci reklamowej oraz zarządzania nimi.

reklama-w-sieci

Reklama w sieci wyszukiwania

Ten certyfikat jest potwierdzeniem kompetencji w zakresie reklamy w sieci wyszukiwania, w tym znajomości sprawdzonych metod tworzenia i optymalizacji kampanii AdWords w sieci wyszukiwania oraz zarządzania nimi.

wideo

Reklama wideo

Ten certyfikat jest potwierdzeniem kompetencji w zakresie reklamy wideo, w tym znajomości sprawdzonych metod tworzenia i optymalizacji kampanii AdWords dla wideo oraz zarządzania nimi.

szopping

Zakupy

Certyfikat ten potwierdza opanowanie zagadnień związanych z reklamami w Zakupach Google, takich jak tworzenie konta Merchant Center i pliku danych o produktach, a także tworzenie kampanii produktowej w AdWords i zarządzanie nią.

analitycs1

Indywidalny test kwalifikacji Google Analytics

Ten certyfikat jest potwierdzeniem podstawowej znajomości analityki cyfrowej i Google Analytics, w tym planowania pomiarów i implementacji oraz konfiguracji i administracji Google Analytics.

Referencje